جدیدترین روش ترک یا درمان شیره تریاک

جدیدترین روش ترک یا درمان شیره تریاک

متاسفانه بسیاری از افراد، بنابر دلایل گوناگونی، به استفاده و مصرف مواد مخدر روی می آورند. در این میان، برخی از بیماران به مصرف شیره تریاک اعتیاد پیدا کرده و نمی توانند از عوارض آن دور بمانند.

برای ترک یا درمان مصرف شیره تریاک، روش های گوناگونی وجود دارد که بسیاری از این روش ها نه تنها علمی نبوده، بلکه عواقب ناخوشایندتری نیز در پی دارند. آنچه که در این مقاله معرفی خواهد شد، جدیدترین روش ترک یا درمان شیره تریاک است که به صورت تخصصی در مرکز ترک اعتیاد و سوء مصرف کلینیک سها به مراجعین ارائه می شود.

جدیدترین روش ترک یا درمان شیره تریاک که به اختصار UROD نامیده می شود، روشی است که داروی آنتاگونیست به میزان زیاد به بیمار تجویز می شود تا حدی که بیمار بیهوش شود. این میزان زیاد دارو، برای تحمل خماری توسط بیمار است. روش UROD که یکی از روش های شناخته شده کاهش گیرنده های مخدر در مغز است که به بیمار کمک می کند تا علائم جسمی و روانی ترک اعتیاد، به جای حدود 7 روز، در مدت زمان کوتاهی نزدیک به 4 ساعت از بین رود. اما نکته مهمی که باید در این روش در نظر گرفته شود، این است که استفاده از متدها و روش های مختلف ترک یا درمان اعتیاد بایستی حتماً زیر نظر پزشک و کادر متخصص انجام شود. خوشبختانه، کلینیک ترک اعتیاد و سوءمصرف سها (کلینیک سها) زیر نظر دکتر اعتمادیه، ارائه دهنده جدیدترین روش ترک یا درمان شیره تریاک است که در محیطی امن، آرام و زیر نظر کادر متخصص در خدمت مراجعین است. از آنجا که بیمار پس از سم زدایی و ترک، نیاز به حمایت های روحی می باشد، این امکان برای مراجعین در نظر گرفته شده است که در پس از اتمام سم زدایی، از حمایت های کادر کلینیک سها زیر نظر دکتر اعتمادیه بهره مند گردند.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین روش ترک یا درمان شیره تریاک – UROD با ما تماس بگیرید.

مطالب دیگر: