سم زدایی سریع و فوق سریع بدون نیاز به بستری

سم زدایی سریع و فوق سریع بدون نیاز به بستری

از روش‌های پاک شدن و بازگشت به زندگی بهتر، سم زدایی مواد مخدر است. سم زدایی به روش های علمی و طبی گفته می شود که به کمک این متدها، بیمار از مصرف مواد مخدر رهایی می یابد. در این مقاله، با سم زدایی سریع و سم زدایی فوق سریع از خدمات کلینیک سها آشنا خواهیم شد.

سم زدایی سریع، یکی از روش های ترک اعتیاد در کلینیک تخصصی ترک اعتیاد سها است. نحوه انجام سم زدایی سریع، در مرحله نخست، بلاک کردن گیرنده های مرفین بیمار است. پس از آن، داروهای جایگزین که اعتیادآور نیستند جایگزین مصرف مواد مخدر می گردد و در پایان، از بین بردن گیرنده های اضافی موجود در مغز و ماهیچه ها تکمیل کننده روال سم زدایی سریع خواهد بود.
مراحل کار بسیار ساده است و همین موضوع نویدبخش این مطلب است که با سم زدایی سریع در کلینیک سها زیر نظر دکتر اعتمادیه، با ساده ترین و کم عوارض ترین روش سم زدایی، بیمار از وضع موجود رها خواهد شد.
سم زدایی سریع بدون نیاز به بستری از خدماتی است که ما در کلینیک سها به مراجعین ارائه می کنیم. در این روش و در مدت کوتاه چند ساعت، به کمک داروهای آگونیست و آنتاگونیست، مرفین از گیرنده های مخدر برداشته شده و بدون نیاز به بیهوشی، سم زدایی سریع بدون نیاز به بستری شدن آغاز می شود. ذکر این نکته قابل توجه است که پس از دفع سموم توسط ادرار بیمار، مدتی ضعف و خواب آلودگی جزئی در بیمار مشاهده می شود که داروهای فاقد کدئین و مرفین در بازه زمانی کوتاه تجویز شده و پس از کم کردن دارو و در نهایت قطع آن، درمان ادامه می یابد.
برای جلوگیری از لغزش و احساس نیاز دوباره به مصرف، تجویز نالترکسون برای سم زدایی سریع در نظر گرفته می شود که با مصرف نالترکسون، بیمار احساس بی نیازی به مرفین را در خود حس کرده و حتی در زمان کشیدن سیگار نیز، احساس ناخوشایند خواهد داشت.
در تمام مراحل سم زدایی سریع و فوق سریع در کلینیک سها، کادر متخصص روانشناسی ما در کنار بیمار بوده و راهنمایی های لازم و همچنین کمک های روحی مورد نیاز را به بیمار ارائه می کند.
آنچه که بیان شد، مراحل کلی روال سم زدایی سریع بدون نیاز به بستری در کلینیک سها برای آشنایی مراجعین بود. برای کسب نتیجه دلخواه، می توانید با کادر متخصص ما تماس گرفته و از راهنمایی های همکاران ما در کلینیک سها بهره مند شوید.
ترک اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر، در محیطی امن، آرام با کادری مجرب و متخصص کلینیک سها ساده تر از آن چیزی است که انتظار دارید.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: 22636577 و 26602661 (021)

 

مطالب دیگر: