با راحت ترین روش ترک اعتیاد آشنا شوید.

با راحت ترین روش ترک اعتیاد آشنا شوید.

از نظر بسیاری از بیماران، ترک اعتیاد کاری بسیار سخت و در برخی موارد، غیر ممکن است. اما این طرز فکر تا چه حد با واقعیت سازگاری دارد؟
ترک اعتیاد، شامل مجموعه ای از عوامل پزشکی، روانشناختی و فردی است که با همکاری این عوامل، فرد بیمار می تواند اعتیاد را ترک کرده و به زندگی عادی خود بازگردد. در این بین، آنچه که مهم است، اراده فرد برای رهایی از اعتیاد است. با یک تصمیم درست و اراده قوی می تواند وارد مسیر ترک اعتیاد شد. پس از این تصمیم است که مجموعه ای از روش های به روز علمی و پزشکی به یاری فرد بیمار می آید.
از مهم ترین روش های ترک اعتیاد می توان به «سم زدایی سریع» و «سم زدایی فوق سریع» مواد مخدر اشاره کرد که این روزها، رایج ترین روش برای ترک اعتیاد است. شاید بتوان گفت راحت ترین روش ترک اعتیاد همین متد سم زدایی سریع و فوق سریع باشد. پیش تر در مورد نحوه انجام این روش مطالبی را در وبلاگ کلینیک سها نوشته ایم، اما در این مطلب، هدف ما، ایجاد حس مثبت و انگیزشی در بیمار برای ترک اعتیاد است. در صورتی که در ذهن فرد، ترک اعتیاد موضوعی سخت، دردناک، همراه با خماری باشد، روش های ترک اعتیاد کارساز نخواهد بود. اما با ایجاد این حس و انگیزه که واقعاً ترک اعتیاد بدون خماری امکان پذیر است، موانع فردی ترک اعتیاد از بین خواهد رفت. در کلینیک سها، مرکز تخصصی ترک اعتیاد و سم زدایی مواد مخدر و محرک زیر نظر دکتر اعتمادیه، این انگیزه فردی به بیماران داده می شود که در محیطی امن و با آرامش، امکان ترک اعتیاد بدون خماری وجود داشته و راحت ترین روش ترک اعتیاد را می توانید در کلینیک سها تجربه کنید.
برای آشنایی با راحت ترین روش ترک اعتیاد و همچنین ترک اعتیاد بدون خماری در تهران، کرج و شهرستان های دیگر استان تهران و البرز با کلینیک سها با شمار 26602661 (021) تماس بگیرید.

 

مطالب دیگر: